Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Vairumtirdzniecības menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166278

Darba sludinājuma numurs

166278

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

  • Preču grupas (pārtika) attīstīšana
  • Vairumtirdzniecības preču pasūtījumu plānošana un sastādīšana
  • Sadarbība ar esošajiem klientiem un piegādātājiem
  • Jaunu klientu un ilgtermiņa sadarbības partneru piesaiste

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

  • Vēlēšanās rezultatīvi un aktīvi strādāt vairumtirdzniecības jomā
  • Labas komunikācijas spējas
  • Analītiskā domāšana

Darbā Tev būs nepieciešams:
  • Sekmīga pieredze darbā B2B sektorā (pieredze darbā HORECA/pārtikas vairumtirdzniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību)
  • Labas latviešu, krievu un angļu sarunvalodas zināšanas
  • Teicamas datora lietošanas prasmes – Word, Excel

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Ar darba rezultātiem ietekmējamu atalgojumu
  • Lielisku kolēģu komandu
  • Izaugsmes iespējas
  • Sociālās garantijas
  • Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai, Tev nepieciešams:
sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu ar norādi „Vairumtirdzniecības menedžeris”.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 25. jūlijs
Ievadīts:
2016. gada 15. jūlijs