Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Vairumtirdzniecības menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167394

Darba sludinājuma numurs

167394

Darba apraksts

ELKOR aicina savā komandā sadzīves tehnikas un elektronikas preču vairumtirdzniecības menedžeri darbam B2B un B2C sektorā.

Tev tiks uzticēts:

  • Veikt tirgus analīzi
  • Izstrādāt priekšlikumus sadarbības partneriem
  • Meklēt jaunus sadarbības partnerus
  • Veikt pārrunas ar klientiem par sadarbību
  • Veikt sadarbības riska analīzi
  • Kontrolēt noslēgto līgumu izpildi
  • Analizēt sadarbības rezultātus

Prasības kandidātiem

Darbā Tev būs nepieciešams:

  • Padziļinātas zināšanas un interese par sadzīves tehniku un elektroniku
  • Vēlēšanās rezultatīvi un aktīvi strādāt vairumtirdzniecības jomā
  • Analītiskā domāšana
  • Augsta atbildības sajūta
  • Vismaz 2 gadu sekmīga pieredze sadzīves tehnikas un elektronikas
preču vairumtirdzniecībā vai iepirkumos
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, labas krievu valodas
zināšanas
  • Teicamas datora lietošanas prasmes
  • Iemaņas apstrādāt informāciju
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Ar darba rezultātiem ietekmējamu atalgojumu
  • Lielisku kolēģu komandu
  • Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai, Tev nepieciešams:
līdz š.g. 15.septembrim atsūtīt savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu ar atzīmi „Sadzīves tehnikas menedžeris”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 15. septembris
Ievadīts:
2016. gada 7. septembris

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.