Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vājstrāvas sistēmu tehniķis/-e, inženieris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Vājstrāvas iekārtu (video, pieejas kontrole, datu tīkli) montāža, instalēšana, serviss.

Установка и обслуживание слаботочных систем (в основном, разработанных непосредственно фирмой BISS), включая контроль доступа, видеонаблюдение, управление автостоянками и т.п.

Prasības kandidātiem

  • Saskarsme ar elektroniku un datortehniku.
  • Vēlams - attiecīga izglītība un pieredze līdzīgu darbu veikšanā.
  • Iniciatīva, komunikabilitāte, velēšana strādāt un nopelnīt.
  • Pieredze darbam ar biroja tehniku, elektroniku, datoriem.
  • Autovadītāja (B kat.) apliecība.
  • Tehniskās angļu valodas zināšanas tiek uzskatītas par priekšrocību.

Знание основ электроники и цифровой техники.
Желательно - соответствующее образование и опыт работы в данной области.
Инициативность, коммуникабельность, желание работать и зарабатывать.
Необходимо наличие прав (по крайней мере, кат. B)
Желательно - знание технического английского языка.

  • Iespēju strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām un piedalīties oriģinālo sistēmu izstrādē.
  • Plašas iniciatīvas izrādīšanas, kvalifikācijas celšanas un izaugsmes iespējas.
  • Motivējošu un konkurētspējīgo atalgojumu.
  • Papildus - med. apdrošināšana, telefona sarunu apmaksa.
  • Mūsdienīgus darba apstākļus - ofiss Rīgas centrā ar virtuvi, gaisa kondicionieriem.

Возможность работать с современными технологиями, принимать участие в запуске и развитии оригинальных проектов у серьезных заказчиков.

Возможность карьерного роста и повышения квалификации.
Мотивирующую оплату труда в соответствии со статусом и результатами.
Медицинскую страховку.
Комфортные условия работы (офис в центре города, кухня, кондиционеры)

Darba adrese: Slokas iela 13a, Rīga, LV-1048
Darba laiks: pilna slodze, darba dienās no 09:00 līdz 18:00, brīvdienās brīvs.

Kontakti:
SIA “BIS S”
Slokas iela 13a, Rīga, LV1048

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175458