Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais Dynamics AX programmētājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Nodrošināt Dynamic Ax 2012 sistēmas integrēšanu, uzturēšanu un ieviešanu;
  • Vadošā loma izstrādes procesos (mentorēt komandas biedrus);
  • Vadīt un organizēt savu un komandas darbu saskaņā ar projekta plānu, uzdevumiem un mērķiem; spēt izvērtēt un nodalīt prioritātes;
  • Analizēt un veicināt darba procesu, kvalitāti, optimizēt resursu izlietošanu.
  • Komunikācija ar starptautiskiem sadarbības partneriem, komandējumi ārpus Latvijas.
  • Sekot līdzi jaunākajām tendencēm IT jomā.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 5 gadu pieredze programmēšanā ar Dynamics AX;
  • Vismaz 5 gadu pieredze programmējot ar X++ un AOT;
  • Vēlama 2 gadu pieredze darbā ar Dynamic AX 2012, vai padziļinātas zināšanas ar Dynamic AX 2012;
  • Pieredze ar Microsoft SQL Server SSRS un SSAS un AX 2012;
  • Labas angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski);
  • Labas krievu valodas zināšanas (mutiski);
  • Prasme vadīt komandu un organizēt tās darbu;
  • Prasme patstāvīgi spēt izvērtēt darba procesu un projekta izpildi, pieņemt atbilstošus lēmumus.

Vēlamās prasības:
  • Augstākā izglītība datorzinātnēs;
  • Pieredze darbā ar C++, C#, VB.NET, Java vai .NET framework.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Dinamisku un aizraujošu darbu strauji augošā IT uzņēmumā;
  • Iespēju strādāt ar savas nozares profesionāļiem vietējā un starptautiskā līmenī;
  • Iespēja attīstīt un pilnveidot savas profesionālās zināšanas un praktiskās iemaņas;
  • Pieeju jaunākajām tehnoloģijām;
  • Iespējas strādāt un arī atpūsties kopā ar draudzīgiem un atsaucīgiem kolēģiem;
  • Labi darba apstākļi, „A” klases ofisā ar terasi;
  • Atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „DynamicAX”lūdzam sūtīt uz norādīto e-pasta adresi.
NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#151521

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 21. novembris
Ievadīts:
2014. gada 22. oktobris

SIA \\\"ERG Latvia\\\"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Enjoy Recruitment klients ir uzņēmums, kas specializējas dažādas sarežģītības Web - projektu izveidē un uzturēšanā. Šobrīd pastāvīgai sadarbībai tiek meklēts Vecākais Dynamics AX programmētājs darbam pie jauna, ilglaicīga un perspektīva starptautiska projekta.

Skatīt visu