Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais PHP programmētājs/-a

Darba apraksts

Šobrīd ir tas brīdis, kad mums vajadzīgas vēl divas prasmīgas rokas.

Prasības kandidātiem

Meklējam PHP programmētāju, kas atbilst šādiem atslēgvārdiem:
→ padziļinātas zināšanas darbā ar PHP (object-oriented) / MySQL / HTML / CSS / Javascript (jQuery)
→ zināšanas un praktiska pieredze darbā ar HTML5 un CSS3
→ pieredze sociālo tīklu aplikāciju izstrādē
→ pieredze RWD lapu izstrādē
→ vēlme izglītoties un apgūt jaunas zināšanas nemitīgi mainīgajā web vidē
→ iemaņas darbā ar versiju kontroles sistēmu GIT
→ spēja novērtēt paredzamo izstrādes laiku un apjomu
→ ne mazāk kā 2 gadu pieredze web izstrādes sfērā

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam
→ iegūt pieredzi vietējos un starptautiskos projektos vienā no vadošajiem Latvijas IT uzņēmumiem
→ izaicinošus projektus
→ motivējošu atalgojuma sistēmu
→ iespēju gūt profesionālo izaugsmi; apmaksātus mācību kursus un materiālus
→ profesionālu un draudzīgu komandu

Savu sadarbības piedāvājumu sūti uz info(at)cube.lv

Par mūsu darbiem vairāk un konkrētāk šeit: https://vimeo.com/59690968

Darba sludinājuma numurs
#142050

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 13. oktobris
Ievadīts:
2013. gada 13. septembris

Mēs esam multidisciplināra interaktīvā aģentūra, kuru darbina 28 profesionāļu komanda.
Mūsu ikdienu veido dažāda mēroga projekti, gandrīz katrs no tiem sevī ietver kādu izaicinājumu.
Mūsu kvalitātes standarti ir augsti un ik gadu industrija to novērtē.

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!