Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Veikala vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

L‘occitane aicina savai komandai pievienoties veikala vadītāju.

Amata pienākumi:

  • Darbs ar personālu, darba organizācija veikalā.
  • Merchandising.
  • Organizēt preču kustību, uzskaiti, izvietojumu.
  • Veikalam nepieciešamo dokumentu sagatavošana, noformēšana.
  • Pasūtīt, pieņemt preci.
  • Rūpēties par darbinieku apmācīšanu.
  • Pārdošanas kontrole un analīze.
  • Organizēt veikala kolektīva darbu.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.
  • Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Pieredze mazumtirdzniecības jomā.
  • Pieredze vadītāja amatā.
  • Augstas komunikācijas prasmes, atbildības sajūta, precizitāte, godīgums.
  • Vēlme pārdot.
  • Zināšanas skaistumkopšanas pasaulē.

Uzņēmums piedāvā

  • profesionalitāti;
  • stabilitāti;
  • iespēju ietekmēt savu atalgojumu ar saviem sasniegumiem;
  • interesantu, dinamisku un stabilu darbu;
  • komfortu darba vietu;
  • attīstību;
  • interesantu dzīvi kompānijas iekšpusē;
  • darba attiecības atbilstoši LR likumdošanai un sociālās garantijas;
  • apmācības.

Gaidīsim Tavu CV uz e-pastu ar norādi "Veikala vadītājs t/c Spice"!

Jau iepriekš pateicamies visiem par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#174117

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 7. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 26. maijs

Radīts 1976. gadā, L'Occitane zīmols atdzīvojās, kad Olivjērs Bosāns pirmo reizi izmantoja destilācijas ierīci, lai iegūtu ēterisko eļļu no savvaļas rozmarīna, kuru viņš bija saplūcis Provansā. Lai arī laiki ir mainījušies, viena lieta paliek nemainīga: L'OCCITANE vēl joprojām audzē dabiskās sastāvdaļas Francijas dienvidos. Tas palīdz saglabāt produktus, kuri efektīvi iedarbojas uz ādu, vienlaikus saglabājot Provansas laukus.
Gadiem ejot, L'Occitane ir izveidojuši sadarbības ar vietējiem destilētājiem, zemniekiem un tā reģiona dārzniekiem. Kopā viņi ir atdzīvinājuši gadsimtiem senas tradīcijas un talantus, sniedzot tiem dzīvības dvašu un nozīmi arī mūsdienās. Attīstot mandeļu koku audzēšanu Valensoles Platejā, saglabājot savvaļas salmenes puķi Korsikā un lavandas lauku glābšana - šie ir tikai daži veidi kā L'Occitane atbalsta tradicionālās metodes.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!