2023-04-13 14:47:21

Būvstrādnieks

CVMarket.lv klients
900 - 1100 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

  • Meklējam nopietnus un pozitīvus cilvēkus pastāvīgam darbam celtniecībā, Skandināvijā.
  • Piedāvājam darbu dažādu amatu speciālistiem, kas zina savu vērtību un ir pārliecināti par savām prasmēm.
  • Darbs iekšējā apdarē dzīvokļos un privātmājās. Rekonstrukcijas. Jaunbūves.
  • Prasības kandidātiem

    Mēs meklējam:
  • Santehniķus, elektriķus, flīzētājus, namdarus, kā arī strādniekus ar vairāku amatu prasmēm.
  • Svešvalodu zināšanas nav obligātas, bet angļu valodas pārvaldīšana noteikti noderēs!
  • Mūsu prasības:
  • Nopietna attieksme, atbildības sajūta, uzticamība, arī strādīgums un centība.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātus ceļa izdevumus uz darba veikšanas valsti, un atpakaļ.
  • Apmaksātus ikdienas transporta izdevumus no dzīvesvietas uz darbavietu un atpakaļ.
  • Apmaksātus ēšanas izdevumus.
  • Nodrošināt ar nepieciešamajiem instrumentiem un darba apģērbu.
  • Kvalifikācijas celšanas apmācības, pirms darba uzsākšanas.
  • Sociālās garantijas.
  • Stabilu atalgojumu no 900 – 1100 Ls mēnesī neto (uz rokas).