2023-04-13 14:47:21

Nekustamā īpašuma aģents/-e

CVMarket.lv klients
Līdz 5000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

capital_one Aicinām pievienoties CAPITAL One komandai nekustamā īpašuma aģentu/-i.

Prasības kandidātiem

  • Enerģisks, ambiciozs, neatlaidīgs un uzticams.
  • Vēlme nepārtraukti mācīties un pilnveidoties.
  • Komunikabls, radošs ar labām saskarsmes spējām.
  • Prasme patstāvīgi strādāt, plānot un organizēt savu darba laiku.
  • Prasme brīvi komunicēt latviešu, krievu un vēlams angļu valodā.
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība.
  • Iepriekšēja pieredze pārdošanā un/vai klientu apkalpošanas jomā. Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:
  • Pieredze nekustamo īpašumu nozarē.
  • Uzņēmums piedāvā

    Ko mēs piedāvājam:
  • Iespēju pelnīt no 50 līdz pat 100% no komisijas par realizētajiem darījumiem; labākie aģenti pelna vairāk nekā 5000 € mēnesī.
  • Iespēju nopelnīt papildus bonusus.
  • Jaunas darba tehnoloģijas, SMM atbalstu.
  • Profesionālu darba tehniku.
  • Mūsdienīgu informāciju sistēmu (mājas lapa, mobilā aplikācija, iekšējā CRM sistēma).
  • Apmācības, atbalstu un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Iespēju attīstīt savu nekustamo īpašumu biznesu.
  • Draudzīgus un atsaucīgus kolēģus.
  • Radošu un dinamisku darba vidi.
  • Iespēju būt uzvarētāju komandā, uzņēmumā ar strauju attīstību Eiropā. Darba laiks: Nenoteikts Darba alga: Darījumu komisija Darba vieta: Rīga Ja vēlaties strādāt mūsu komandā, lūdzu, sūtīt savu CV ar norādi "Nekustamā īpašuma aģents". N.B. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".