2023-04-13 14:47:21

Vides inženieris/-e

CVMarket.lv klients
No 970 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Salaspils novada dome izsludina konkursu Attīstības daļas vides inženiera amatam uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 2143 01, amata saime 10, līmenis III). Galvenie amata pienākumi:
  • Koordinēt Pašvaldības kompetencē esošo vides jautājumu risināšanu sadarbībā ar Pašvaldības struktūrvienībām un padotībā esošajām iestādēm, kā arī sekmēt sadarbību ar citām institūcijām vides jautājumu risināšanā.
  • Veikt Salaspils novada teritorijas saistošo noteikumu par atkritumu apsaimniekošanu izpildes kontroli un sadarbībā ar Komunālo dienestu organizēt piegružotās teritorijas sakopšanu.
  • Izskatīt iedzīvotāju iesniegumus par jautājumiem, kas saistīti ar vides aizsardzību.
  • Novērtēt vides kvalitātes stāvokli novadā, izstrādāt un sniegt priekšlikumus par vides saglabāšanu, kontroli un Salaspils novada domes saistošo noteikumu izmaiņām ar vidi saistītos jautājumos.
  • Piedalīties ar vides jautājumiem saistītu iepirkumu tehniskās dokumentācijas sagatavošanā un iepirkumu komisijās.
  • Pēc attiecīgo iestāžu pieprasījuma sniegt viedokli par ietekmes uz vidi novērtējuma nepieciešamību, kā arī piedalīties ietekmes uz vidi novērtējuma sabiedriskajās apspriešanās.
  • Pēc Vides valsts dienesta reģionālās vides pārvaldes pieprasījuma sagatavot priekšlikumus par iesniegumu un atļauju nosacījumiem A, B un C kategorijas piesārņojošās darbības veikšanai Salaspils novada administratīvajā teritorijā, sadarbībā ar valsts vides institūcijām piedalīties nosacījumu izpildes kontrolē.
  • Veikt vides un dabas resursu aizsardzības aizsargjoslu stāvokļa kontroli atbilstoši Aizsargjoslu likumam.
  • Organizēt piešķirtās rūpnieciskās zvejas tiesību limita sadali.
  • Izskatīt fizisko un juridisko personu iesniegumus koku ciršanai ārpus meža un sagatavot atzinumus, nepieciešamības gadījumos veicot aprēķinus par zaudējumu apmēru.
  • Organizēt klaiņojošo (t.sk., mirušo) dzīvnieku izķeršanu, sterilizāciju un eitanāziju.
  • Sniegt priekšlikumus par dalīto atkritumu laukumu izbūves vietām Salaspils novadā.
  • Organizēt ūdens paraugu ņemšanu Salaspils novada peldvietās vasaras sezonā.
  • Organizēt ikgadējos zivju resursu atjaunošanas pasākumus Daugavā.
  • Vajadzības gadījumā piedalīties Ekonomiskās un teritoriālās attīstības komitejā vai darba grupā.
  • Pēc tiešā vadītāja pieprasījuma sniegt priekšlikumus pašvaldības budžetam nākamajam saimnieciskajam gadam.
  • Prasības kandidātiem

    Amata kvalifikācijas pamatprasības: Nepieciešamā izglītība: Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vides zinātnē, bioloģijā vai cita augstākā izglītība, kas atbilst profesijām ar kodu 2143 "Vides inženieri". Nepieciešamā darba pieredze un prasības: * Vismaz 1 gada darba pieredze saistībā ar vides aizsardzību. * Vismaz 1 gada darba pieredze valsts un pašvaldību iestādēs tiks uzskatīta par priekšrocību. * Prasme strādāt ar MS Office programmatūrām labā lietotāja līmenī un spēja apgūt jaunas sistēmas. * LR spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros.

    Uzņēmums piedāvā

    Pretendentiem iesniedzamie dokumenti:
  • pieteikuma/motivācijas vēstule;
  • profesionālās pieredzes apraksts (Curriculum Vitae) ar norādi par iegūto izglītību;
  • pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu. Piedāvājumi iesniedzami personīgi Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai nosūtāmi pa pastu Salaspils novada domes Administrācijai Līvzemes ielā 8, Salaspilī, LV 2169 vai nosūtāmi elektroniski ar norādi "Pieteikums vakancei - VIDES INŽENIERIS" līdz 2018. gada 4. jūnijam. Pieteikumi tiek reģistrēti, numurēti un izskatīti, ņemot vērā to iesniegšanas datumu un laiku. Pilnvarots sniegt skaidrojumus par vides inženiera amata vakanci Attīstības daļas vadītājs Guntars Auders, tel. 67981060 Mēs piedāvājam: mēnešalga 970.00 EUR, veselības apdrošināšana un sociālās garantijas, iespējas pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes. Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Salaspils novada dome informē, ka pretendentu pieteikumā dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs amata vakances atlases norisi. Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas amata atlases otrajai kārtai. Garantējam informācijas konfidencialitāti un personas datu aizsardzību un apstrādi saskaņā ar Eiropas parlamenta un padomes regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".