Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Volvo autorizētā izplatītāja direktors/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 161820

Darba sludinājuma numurs

161820

Darba apraksts

• Departamenta darba plānošana, organizēšana un vadīšana, biznesa attīstības plānu izstrāde un ieviešana;
• Departamenta ikdienas darba pārraudzība: mārketinga, jaunu un lietotu automobiļu, rezerves daļu tirdzniecības un servisa pakalpojumu organizēšanas, personāla vadīšanas, finanšu vadīšanas, vadības informācijas sistēmas un loģistikas procesu kontrole;
• Resursu aprēķini un budžeta plānošana, tā izpildes kontrole;
• Tirgus situācijas analīze un prognozēšana;
• Sadarbības uzturēšana ar piegādātājiem un klientiem, jaunu klientu piesaiste;
• Tirdzniecības un servisa partneru tīkla uzturēšana un attīstība Latvijā;
• Volvo komandas darba organizēšana un motivēšana. Personāla atlase, apmācība, novērtēšana, saliedēta kolektīva veidošana.

Prasības kandidātiem

• Augstākā izglītība;
• Iepriekšēja uzņēmuma vai projektu vadītāja darba pieredze, kā arī pieredze kolektīva vadīšanā;
• Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
• Pozitīva attieksme, stratēģiska un analītiska domāšana, mērķtiecība un neatlaidība;
• Prasme risināt pārrunas, veicināt sadarbību gan ar darba komandu, gan klientiem un piegādātājiem;
• Latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas;
• Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām.
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

• Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
• Draudzīgu kolektīvu un drošu darba vidi;
• Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas;
• Konkurētspējīgu, uz sasniegtajiem rezultātiem orientētu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba vieta: Rīgā, Skanstes ielā 33

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Volvo direktors”līdz 2016.gada 19.janvārim uz e-pastu:vakance@mmg.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs izturējuši 1.atlases kārtu.

SIA “Mūsa Motors Rīga”
Reģistrācijas Nr. 40003161493
K.Ulmaņa gatve 5, Rīga, LV-1004
Fakss: 67066200, tālrunis: 67066150
E-pasts: vakance@mmg.lv
www.musamotors.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 19. janvāris
Ievadīts:
2016. gada 5. janvāris

Mūsa Motors Rīga ir dibināta 1993. gadā un ir viena no pirmajām kompānijām, kas Latvijas tirgū sāka nodarboties ar dažādu marku jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību. Šobrīd uzņēmums ir Renault, Volvo un Dacia oficiālais pārstāvis Latvijā. Mūsa Motors Rīga specializētie autoservisi nodrošina plaša spektra augstas kvalitātes auto remontdarbus, kā arī nodarbojas ar rezerves daļu tirdzniecību.