Pirmā lapaDarba piedāvājumiDarbs pēc uzņēmumiem
 

BRAVO, SIA

Palīdzības iela 2, Rīga
http://www.lbveikali.lv

Uzņēmuma apraksts

“Latvijas balzams veikali” ir specializēts alkoholisko dzērienu tirdzniecības tīkls Latvijā, kas nodrošina iecienīto dzērienu pieejamību 47 veikalos. No tiem 35 veikali atrodas Rīgā, savukārt 12 veikali – dažādās Latvijas reģionālajās pilsētās. Veikalu tīkls piedāvā plašu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāstu ikdienas un svētku reizēm, tāpat pircējiem pieejams plašs suvenīru un dāvanu klāsts.

Sabiedrībā plaši zināmie veikali iedalāmi trīs tipos – Convenience veikali ikdienas apmeklējumam, populārās un gājējiem ērtās vietās nodrošinot plašu pieprasītāko dzērienu klāstu. Premium veikali, kas atšķiras ar izsmalcinātāku dzērienu piedāvājumu un plašajās telpās bieži rīko jauno produktu degustācijas. Outlet veikali, kuros pircēji vairumā var iegādāties plaša sortimenta dzērienus par izdevīgākām cenām.
“Latvijas balzams veikali” komandu veido vairākas ģeogrāfiski dažādās vietās novietotas, spēcīgas un individuālas komandas. Veikala tīkla panākumu atslēga slēpjas spējā strādāt vienotā mehānismā visās pārstāvētajās pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Ogrē, Jelgavā, Aizkrauklē, Bauskā, Daugavpilī, Valkā un Ventspilī.
Kopš 2014. gada veikalu tīkls iekļauts starptautiskās uzņēmumu grupas “Amber Beverage Group” sastāvā, kas nodarbojas ar alkoholisko dzērienu ražošanu, izplatīšanu, loģistiku un mazumtirdzniecību.

Uzņēmuma informācija

Skatījumu skaits
8 971
Atrašanās vieta
Rīga

Atrašanās vieta

BRAVO, SIA vakances

Uzņēmumam pašlaik nav aktīvu darba sludinājumu.

Apskati citas vakances Tev interesējošajā jomā šeit!