Pirmā lapaKarjeras centrs CV rakstīšana Kas ir Europass CV?
 

Kas ir Europass CV? (1)

europass_cv

Europass CV ir vienots CV standarts visās Eiropas Savienības valstīs, ieviests ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu. Katrs CV Market lietotājs, ievietojot savu CV www.cvmarket.lv piedāvātajā veidnē, ar vienu klikšķi to var transformēt Europass formā.

Europass CV ir vienots CV standarts visās Eiropas Savienības valstīs, ieviests ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu. Ar Europass CV Jūs veiksmīgi apkoposiet savas prasmes, pieredzi, izglītību un citu informāciju, lai parādītu sevi darba tirgū gan Latvijā, gan citur Eiropā.

Europass CV


Viena no būtiskākajām Europass CV priekšrocībām, neapšaubāmi, ir iespēja to izveidot tiešsaistes režīmā internetā – tas tiešām ir ērti un Jums atliek tikai sekot norādēm! Jums nebūs jānopūlas ar CV noformēšanu un vairāku CV variantu glabāšanu datorā, baidoties potenciālajam darba devējam nosūtīt ne to dokumentu, - jo Europass CV tiešsaistes vietnē jebkurā brīdī varēsiet augšupielādēt savu Europass CV, veikt izmaiņas, kā arī atzīmēt noklusējumu tai informācijai, kuru nevēlaties konkrētajā gadījumā uzrādīt savā CV, taču vēlaties saglabāt citiem gadījumiem.

Europass CV sniedz iespēju no plašā informācijas spektra ikvienam izvēlēties uzrādīt to, kas konkrētajā gadījumā vislabāk atspoguļotu kandidāta piemērotību vakancei – varbūt, piemēram, Jūsu izglītība vai darba pieredze nerada pārliecību par Jūsu piemērotību, taču Jūsu prasmes, kas iegūtas neformālā veidā, ir tikpat vērtīgas un derīgas kā atalgota darba pieredze!

Šī CV forma noteikti var radīt par Jums uzticamības un profesionalitātes iespaidu, jo darba devēji vēlas par aktualitātēm informētus darbiniekus, kuriem rūp sava karjera un savs profesionālais tēls. Un darba devējiem visā Eiropas Savienībā ir vieglāk salīdzināt gan savas valsts pretendentus, gan pretendentus no citām valstīm, ja CV ir iesūtīti vienotā - Europass CV formātā.

Europass CV priekšrocības ir novērtējis milzīgs daudzums darba meklētāju visā Eiropā – vairāk kā 15 miljoni aizpildītu Europass CV tiešsaistē vien, neskaitot lejupielādētās formas! Tas ir pieejams 27 Eiropas valstu valodās un veiksmīgi tiek izmantots arī Latvijā. Vairāk informācijas par Europass CV atradīsiet Europass mājas lapā www.europass.lv

Europass CV cvmarket.lv datu bāzē

CV Market Europass CV formu savā darbā izmanto jau kopš 2006.gada. Katrs reģistrētais lietotājs, ievietojot savu CV cvmarket.lv piedāvātajā veidnē, jebkurā brīdī to var transformēt Europass formā. Tas izdarāms tikai ar vienu klikšķi sava CV augšējā labajā stūrī uz uzraksta „Europass stils” un Europass CV gatavs izdrukāšanai vai sūtīšanai darba devējam, kandidējot uz izvēlēto vakanci.
Lai atvieglotu personāla speciālistu darbu un CV izveides procesu darba meklētājiem , CV Market iestājas par vienotu CV formu. CV paraugu skat. šeit.


Raksts sagatavots sadarbībā ar Nacionālo Europass centru.

sapnu_darbs

Atslēgvārdi: | CV | Europass CV | cv | Europass

Pievienot komentāru
* Vārds, uzvārds
* E-pasts
* Teksts

Meklēt rakstus