1. Neizsakies negatīvi par pašreizējo darba devēju, vadītāju vai kolēģiem darba intervijas laikā. Tas radīs intervētājam sliktu priekšstatu par Tevi.
2. Neaizmirsti pabrīdināt tos cilvēkus, kurus plāno norādīt kā atsauksmju sniedzējus. Pirms norādi kāda kolēģa vārdu pie atsauksmēm, uzzini, vai šis kolēģis Tevi tiešām atbalsta un ir gatavs sniegt atsauksmi.
3. Laicīgi pabrīdini darba devēju par to, ka maini darbu. Standarta termiņš ir 30 dienas, bet dažos uzņēmumos tas var būt arī cits - tam jābūt norādītam Tavā darba līgumā.
4. Necenties apzināti kaitēt darba vietai pēdējās darba dienās (piemēram, dzēst informāciju bez brīdinājuma, nedeleģēt uzdevumus, nebrīdināt citus par darbu nodošanas termiņiem, utt.). Tā tu grausi savu reputāciju.
5. Pārmērīgi nelielies ar jauniegūto darbu sociālajos medijos un sarunās ar kolēģiem. Tava sajūsma ir saprotama, tomēr nevajadzētu aizrauties ar jaunās darba vietas slavināšanu, kamēr vēl strādā iepriekšējā.
6. Neizvairies no iepriekšējiem kolēģiem publiskās vietās. Ja mainot darba vietu esi saglabājis profesionalitāti un viss noritējis gludi, Tev nevajadzētu būt iemesliem slēpties no saviem kādreizējiem kolēģiem.
7. Mainot darbu, neaizmirsti padalīties ar informāciju, kas noderēs Tavam aizvietotājam: instrukcijas, paroles, utt. Tu noteikti negribētu, lai vairākas nedēļas pēc aiziešanas no darba Tevi turpina traucēt saistībā ar pienākumiem Tavā iepriekšējā darba vietā.