Вакансия закончится через 3 дня

Описание работы

Оптовая компания по продаже электро-материалов и осветительного оборудования, в связи с расширением, приглашает на постоянную работу торгового менеджера.

Обязанности:

  • Продажи через интернет магазин.
  • Обслуживание действующих клиентов.
  • Поиск новых клиентов.
  • Поиск и участие в тендерах.
  • Поиск и участие в проектах.
  • Встречи, переговоры с потенциальными клиентами.
  • Презентация ассортимента.

Требования к кандидату

  • Водительские права В категории.

  • Опыт работы в данной сфере продаж не менее 2-х лет.

  • Ответственность, порядочность, активность.

  • Желание зарабатывать.

  • Хорошее знание ПК.

Фирма предлагает

  • Конкурентную оплату труда 800 EUR на руки +%.

  • Постоянную работу в стабильной компании.

  • Обучение.

  • Служебный автомобиль.

  • Оплата мобильного телефона.

  • Оплата расходов на обслуживание автомобиля.

Darba apraksts

Vairumtirdzniecības uzņēmums, kas nodarbojas ar elektromateriālu un apgaismes iekārtu tirdzniecību, sakarā ar paplašināšanu aicina uz pastāvīgu darbu tirdzniecības menedžeri.

Pienākumi:

  • Pārdošana caur internetveikalu.
  • Esošo klientu apkalpošana.
  • Jaunu klientu piesaiste.
  • Konkursu, projektu meklēšana un piedalīšanās tajos.
  • Tikšanās un pārrunas ar potenciālajiem un esošajiem klientiem.
  • Sortimenta prezentēšana.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu pieredze pārdošanas jomā.
  • Atbildības sajūta, pieklājība, aktivitāte.
  • Vēlme nopelnīt.
  • Labas datora zināšanas.
  • Vadītāja apliecība B kat.

  • Konkurētspējīga darba samaksa - 800 EUR pēc nodokļu nomaksas +%.
  • Pastāvīgs darbs stabilā uzņēmumā.
  • Apmācības.
  • Automašīna.
  • Mobilā tālruņa apmaksa.
  • Automašīnu apkopes izdevumu apmaksa.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba sludinājuma numurs
#210009

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Брутто-зарплата: От 800 €/мес После уплаты налогов
Окончание конкурса:
23 сентября 2020 г.
Добавлено:
10 сентября 2020 г.

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 800 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 23. septembris
Ievadīts:
2020. gada 10. septembris

Торговый менеджер Торговый менеджер

Spector light, SIA

Skatīt visu