2023-04-13 14:47:21

CV paraugs latviešu valodā

2019.01.03

Lai Tavs pieteikums uz vakanci tiktu pamanīts, ir nepieciešams profesionāls CV. Ja vēlies atjaunot informāciju CV vai arī izveidot jaunu CV, Tev noderēs CV paraugs. Mūsu izveidotais CV paraugs ir universāls, taču to var pielāgot atbilstoši vakancei, uz kuru piesakies. 

CV paraugs

CV paraugs latviešu valodā

Kontaktinformācija

Norādi kontaktinformāciju, lai darba devējs varētu ar Tevi sazināties. Izmanto profesionālu e-pasta adresi, piemēram, rita.berzina@piemers.lv, nevis saulite999@piemers.lv. 

Ievads

Mini tās vakances nosaukumu, uz kuru pretendē, un īsi pastāsti par sevi. Piemēram: "Bilancspējīga grāmatvede ar 8 gadu pieredzi. Piesakos uz galvenā grāmatveža vakanci. Pārzinu darbu ar grāmatvedības programmām, ir starptautiska pieredze."

Darba pieredze

Informācija jānorāda hronoloģiski, sākot ar pēdējo vai pašreizējo darba pieredzi. Pienākumu aprakstā mini svarīgākos pienākumus. 

Izglītība

Informācija jānorāda hronoloģiskā secībā, sākot ar pēdējo absolvēto iestādi. Nav jānorāda pilnīgi visas absolvētās iestādes -  pietiek, ja norādītas vidējas un augstākās izglītības iestādes.

Valodu zināšanas

Norādi valodas, kuras pārzini, un novērtē zināšanu līmeni. 

Citas prasmes (papildus izglītība/apmācības u.c.)

Norādi apmācības, kas ir atbilstošas vakancei, uz kuru piesakies. Piemēram, ja piesakies uz pārdošanas speciālista amatu, nav jānorāda brīvajā laikā apmeklētos šūšanas kursus. Norādi  informāciju par prasmēm, kas var būt noderīgas attiecīgajā amatā. 

Cita informācija (hobiji, intereses)

Mini dažus hobijus, kas palīdzētu Tevi raksturot.

Word icon

Lejupielādē CV paraugu latviešu valodā šeit