2023-04-13 14:47:21

Jūra sauc jeb darba piedāvājumi piekrastes pilsētās

2024.06.28
autors: Anna Jenerte

Vēlies pārcelties uz kādu piejūras pilsētu tikai uz vienu sezonu vai varbūt pat ir doma apmesties uz dzīvi jūras krastā, lai baudītu dabas skatus visa gada garumā? Latvija ir apveltīta ar gandrīz 500 km garu smilšainu piekrasti, kuras garumā ir arī vairākas pilsētas, kas ir ideāls galamērķis gan atpūtniekiem, gan darba meklētājiem. Īpaši vasaras sezonā piekrastes pilsētās piedāvā daudzveidīgas darba iespējas dažādās jomās, sākot no apkalpojošās sfēras un beidzot ar mehāniku - gan sezonālam vai nepilna laika darbam, gan arī ilgtermiņa darbam. 

Turpinājumā iepazīstināsim ar dažādām darba iespējām, kas šobrīd publicētas darba sludinājumu portālā CVMarket.lv lielākajās piekrastes pilsētās un kas ļauj izbaudīt dzīvi jūras malā.

Darba piedāvājumi Jūrmalā

Jūrmalā, kas ir viena no galvaspilsētai tuvākajām pilsētām, bet ar raksturīgo kūrorta pilsētas atmosfēru un garu pludmali, ir pieejamas šādas darba vietas:

“Autests” meklē transportlīdzekļu tehniskās kontroles inspektoru/-i (1900-2000 € bruto) darbam Jūrmalas tehniskās apskates stacijā.

“Civinity Mājas Jūrmala” aicina darbā nekustamā īpašuma pārvaldnieka asistentu/-i Jūrmalā (1000 - 1300 € bruto), šo darbu iespējams daļēji strādāt no mājām.

Jaunsardzes centram ir nepieciešams jaunsardzes instruktors/-e (1700-2020 € bruto), kas plānotu, organizētu un vadītu jaunsargu un valsts aizsardzības mācības - praktiskās un teorētiskās nodarbības, kā arī pasākumus.

Tirdzniecības nams "Kurši" aicina darbā pārdevēju (no 7 €/stundā) ar zināšanām par būvniecības materiāliem.

Apskati arī citas vakances Jūrmalā šeit.

Darba sludinājumi Liepājā

Liepāja ir pazīstama kā pilsēta, kurā piedzimst vējš, bet varbūt tā var būt arī pilsēta, kurā attīstās tava karjera:

“Enercon Services Latvia” meklē Electrical Wind Turbine Technician (2424-2786 € bruto), darbs, kas ideāli piemērots darbs vēja pilsētā.

Viens no vadošajiem lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumiem “Stokker” meklē lauksaimniecības tehnikas mehāniķis/-e Liepājā (1400-2300 € bruto).

“JNFX Services” aicina darbā AML / KYC analītiķi Liepājā (1400 € bruto) ar iepriekšēju darba pieredzi finanšu nozarē.

“Sanitex” aicina savai komandai pievienoties noliktavas darbinieku/-ci (907.82 - 977.66 € bruto).

Citas vakances Liepājā meklē šeit.

Darbs Ventspilī

Uzņēmums “AUTO KADA”, kas jau 28 gadus nodarbojas ar kravas automašīnu, autobusu un piekabju rezerves daļu tirdzniecību piedāvā darbu pārdošanas speciālistam/-ei Ventspils filiālē (1100-2100 € bruto).

“Bite Latvija” aicina darbā pārdošanas speciālists/-e salonā Ventspilī (900-1600 € bruto), kas aktīvi pārdotu “Bite” pakalpojumus un produktus.

“CNC” aicina pievienoties komandai reģionālo vadītāju Kurzemes reģionā (1300-1500 € bruto).

Apskati vairāk vakances Ventspilī šeit.

Attālināts darbs

Ja vēlies pat neiet ārā no mājas vai vienkārši strādāt no pludmales vai vasarnīcas, tad apskati attālinātā darba sludinājumus šeit.