2023-04-13 14:47:21

Ieteikumi, kā meklēt darbu slepeni

2016.06.16

Darbinieku mainība uzņēmumos ir liela un gados jaunākie darbinieki darbu maina gandrīz katru gadu, bet kā darbu meklēt tie, kuri pašreiz strādā? Kā meklēt darbu, esot vēl pašreizējā darba vietā?
 

Pieturies pie sava plāna atrast jaunu darbu

Ja esi nolēmis par darba maiņu, ja vien nevēlies darba devēju “baidīt” ar aiziešanu no darba, paturi darba meklējumus pie sevis. Tāpat pievērs uzmanību apģērbam, piemēram, ja katru dienu darbu apmeklē džinsos, varbūt pēkšņi nesāc staigāt uz darbu uzvalkā vai kostīmā, tas var radīt aizdomas.


Nemeklē jaunu darbu pašreizējā darbavietā

Darba devējam ļoti nepatiks uzzinot to, ka savu darba laiku izmanto jauna darba meklējumiem. Ja tomēr, tad izmanto savu „gudro telefonu”, pusdienlaikā skatot CV Market mobilo versiju.
 

Pārbaudi vai neatstāj darba meklējumu pēdas

Kad esi izveidojis CV Market darba meklēšanas aģentu, pārliecinies, ka sūtījums neiet uz tavu darba e-pasta adresi. Šeit var mainīt darba meklēšanas aģenta uzstādījumus»
 

Meklē darbu konfidenciāli

Izvietojot CV ir iespēja izvēlēties tā statusu. Ir iespēja bloķēt iespēju CV apskatīt dažādiem uzņēmumiem, tāpat iespēja norādīt CV statusu konfidenciāls (tomēr šis var arī samazināt jauna darba atrašanas iespējas jo daļa informācijas jaunajam darba devējam nav redzama). Lai pārbaudītu sava CV statusu, reģistrējies savā profilā šeit»
 

Nepaliec aizmāršīgs

Ja gadījumā esi izprintējis CV, neaizmirsti to paņemt no printera :)
 

Nesūksties sociālos mēdijos par darbu

Sociālie tīkli nav atbilstoša vieta, kur izrādīt neapmierinātību ar pašreizējo darba vietu. Nepadari savu dzīvi grūtāku un nesamazini savas iespējas atrast savu sapņu darbu. Nevienam darba devējām ne esošam ne topošam negatīvi darbinieki.
 

Nededzini tiltus

Tomēr CV Market iesaka būt atklātiem pret saviem darba devējiem un vispirms informēt par situāciju, kas pašreizējā darba vietā neapmierina. Iespējams situāciju var atrisināt un tāpat nekad nezini, kad atkal kopā būs jāstrādā ar bijušiem vai esošiem kolēģiem vai priekšniekiem. Tāpat arvien biežāk tiek izvērtētas atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem, nevar zināt, kad tieši kāds no iepriekšējiem darba devējiem palīdzēs tev atrast sapņu darbu.

 

Darba piedāvājumi Tavā nozarē